Mediaid lääketieteellisen laitteen 31610 / 34 Pulse yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Mediaid lääketieteellisen laitteen 31610 / 34 Pulse yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-MED340MD
29,95 €
Mediaid lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
31610
34 Pulse
IPX1
M30
POX010-34
34 Pulse
IPX1
M30
POX010-34
Korvattavat Mediaid lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
0132-60007-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mediaid lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MED340MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150565 |
| Korvaa | 0132-60007-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 67.28 x 52.20 x 63.08mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |