Medela lääketieteellisen laitteen Sonata yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Medela lääketieteellisen laitteen Sonata yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MEL919MD
21,95 €
Medela lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Sonata
Korvattavat Medela lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
919.7013
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medela lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MEL919MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211778 |
| Korvaa | 919.7013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.80 x 36.80 x 20.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |