Medcaptain lääketieteellisen laitteen TP-20S yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Medcaptain lääketieteellisen laitteen TP-20S yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-MPT200MD
50,95 €
Medcaptain lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TP-20S
Korvattavat Medcaptain lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
IPC494252 (21CP6/43/52)
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medcaptain lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MPT200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203292 |
| Korvaa | IPC494252 (21CP6/43/52) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 50.00 x 43.50 x 11.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |