Medcaptain lääketieteellisen laitteen MP-30 / MP-60 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Medcaptain lääketieteellisen laitteen MP-30 / MP-60 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-MDP300MD
36,95 €
Medcaptain lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MP-30
MP-60
SYS-6010
MP-60
SYS-6010
Korvattavat Medcaptain lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
144457 (ICP49/42/52)
654255
654255
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medcaptain lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MDP300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150572 |
| Korvaa | 654255 / 144457 (ICP49/42/52) / SYS-6010A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 58.40 x 42.50 x 16.36mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |