Medcaptain lääketieteellisen laitteen HP-30 Syringe Pump / HP-30 yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
Medcaptain lääketieteellisen laitteen HP-30 Syringe Pump / HP-30 yhteensopiva akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-MDP500MD
50,95 €
Medcaptain lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HP-30 Syringe Pump
HP-30
SYS-50
HP-60
HP-30
SYS-50
HP-60
Korvattavat Medcaptain lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
INR18650-3S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medcaptain lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MDP500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203278 |
| Korvaa | INR18650-3S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 32.19Wh |
| Mitat | 69.60 x 55.30 x 18.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |