Masimo lääketieteellisen laitteen 23893 / RDS7 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Masimo lääketieteellisen laitteen 23893 / RDS7 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-MRS700MD
49,95 €
Masimo lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
23893
RDS7
Root Monitoring Platform
RDS7
Root Monitoring Platform
Korvattavat Masimo lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
P1239900132
P1741000086
23893
P1741000086
23893
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Masimo lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MRS700MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186168 |
| Korvaa | P1239900132 / P1741000086 / 23893 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 110.50 x 69.00 x 19.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |