MAQUET lääketieteellisen laitteen GETINGE CARDIDIOHELP / PULMONAR CARDIOHELP yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
MAQUET lääketieteellisen laitteen GETINGE CARDIDIOHELP / PULMONAR CARDIOHELP yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-MAT029MD
225,95 €
MAQUET lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GETINGE CARDIDIOHELP
PULMONAR CARDIOHELP
PULMONAR CARDIOHELP
Korvattavat MAQUET lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
701049130
70104.930
90009008
350-0149-BA
43.889.0209
70104.930
90009008
350-0149-BA
43.889.0209
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MAQUET lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MAT029MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203353 |
| Korvaa | 43.889.0209 / 350-0149-BA / 70104.930 / 90009008 / 701049130 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 84.24Wh |
| Mitat | 149.30 x 89.00 x 19.50mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |