MAQUET lääketieteellisen laitteen Cardiosave hybrid yhteensopiva akku 14900mAh
calcActive())">
MAQUET lääketieteellisen laitteen Cardiosave hybrid yhteensopiva akku 14900mAh
In stock
- SKU
- CS-MAT097MD
497,95 €
MAQUET lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cardiosave hybrid
Korvattavat MAQUET lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
0146-00-0097
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MAQUET lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MAT097MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203360 |
| Korvaa | 0146-00-0097 |
| Kapasiteetti (mAh) | 14900mAh / 213.07Wh |
| Mitat | 185.00 x 81.00 x 63.35mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |