MAQUET lääketieteellisen laitteen 121102C0 / Operating Table Remote yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
MAQUET lääketieteellisen laitteen 121102C0 / Operating Table Remote yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MAT613MD
27,95 €
MAQUET lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
121102C0
Operating Table Remote
Theatre Table Remote
Operating Table Remote
Theatre Table Remote
Korvattavat MAQUET lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
121102C0
MB613A
MB613A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MAQUET lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MAT613MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161721 |
| Korvaa | 121102C0 / MB613A |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 7.56Wh |
| Mitat | 94.00 x 44.50 x 12.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |