Lionville lääketieteellisen laitteen Lock Alert yhteensopiva akku 17000mAh
calcActive())">
Lionville lääketieteellisen laitteen Lock Alert yhteensopiva akku 17000mAh
In stock
- SKU
- CS-LVA655MD
22,95 €
Lionville lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Lock Alert
Korvattavat Lionville lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B11655
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lionville lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-LVA655MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Alkaline |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192596 |
| Korvaa | B11655 |
| Kapasiteetti (mAh) | 17000mAh / 102Wh |
| Mitat | 122.00 x 66.20 x 35.20mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |