Life-Point lääketieteellisen laitteen Pro AED / defibrillator AED Pro yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Life-Point lääketieteellisen laitteen Pro AED / defibrillator AED Pro yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-LPF110MD
51,95 €
Life-Point lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pro AED
defibrillator AED Pro
defibrillator AED Pro
Korvattavat Life-Point lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110894-O
BAT-11
BAT-11
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Life-Point lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-LPF110MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213512 |
| Korvaa | 110894-O / BAT-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 54Wh |
| Mitat | 57.60 x 53.70 x 43.70mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |