Laerdal lääketieteellisen laitteen LCSU4 Compact Suction Unit yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Laerdal lääketieteellisen laitteen LCSU4 Compact Suction Unit yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-LCU400MD
39,95 €
Laerdal lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LCSU4 Compact Suction Unit
Korvattavat Laerdal lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
886113
B11651
B11651
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Laerdal lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-LCU400MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198321 |
| Korvaa | 886113 / B11651 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 73.50 x 50.00 x 31.20mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |