Kern Chair lääketieteellisen laitteen scale MCC300K100M yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kern Chair lääketieteellisen laitteen scale MCC300K100M yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRC300MD
28,95 €
Kern Chair lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
scale MCC300K100M
Korvattavat Kern Chair lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110742
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kern Chair lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-KRC300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210993 |
| Korvaa | 110742 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 51.00 x 43.60 x 29.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |