Kejian lääketieteellisen laitteen Jaundice Meter KJ-8000 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
Kejian lääketieteellisen laitteen Jaundice Meter KJ-8000 yhteensopiva akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-MKJ800MD
21,95 €
Kejian lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Jaundice Meter KJ-8000
Korvattavat Kejian lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2/3AAS4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kejian lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MKJ800MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176404 |
| Korvaa | 2/3AAS4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 56.70 x 31.00 x 14.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |