KARL STORZ lääketieteellisen laitteen Surgical Headlight yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
KARL STORZ lääketieteellisen laitteen Surgical Headlight yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRS125MD
23,95 €
KARL STORZ lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Surgical Headlight
Korvattavat KARL STORZ lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
094125A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KARL STORZ lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-KRS125MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164340 |
| Korvaa | 094125A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 32.00 x 25.10 x 14.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |