KAIXIN lääketieteellisen laitteen RKU10 / RKU10 veterinary ultrasound machine yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
KAIXIN lääketieteellisen laitteen RKU10 / RKU10 veterinary ultrasound machine yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-KRU100MD
51,95 €
KAIXIN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RKU10
RKU10 veterinary ultrasound machine
RKU10 veterinary ultrasound machine
Korvattavat KAIXIN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
HYLB-1676
RK-HYLB-1676
HYLB-1676
RK-HYLB-1676
RK-HYLB-1676
HYLB-1676
RK-HYLB-1676
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KAIXIN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-KRU100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216988 |
| Korvaa | HYLB-1676 / RK-HYLB-1676 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 137.20 x 39.70 x 37.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |