ECMO lääketieteellisen laitteen Rotaflow CentriFugal Pump System-Console / ROTAFLOW Console yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
ECMO lääketieteellisen laitteen Rotaflow CentriFugal Pump System-Console / ROTAFLOW Console yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-MAT755MD
123,95 €
ECMO lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Rotaflow CentriFugal Pump System-Console
ROTAFLOW Console
Rotarlow
Rotarlow Console
ROTAFLOW Console
Rotarlow
Rotarlow Console
Korvattavat ECMO lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
702755
M400-0734-000/0
REF70101.7188
90000298
70104.6405
90437710
M400-0734-000/0
REF70101.7188
90000298
70104.6405
90437710
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ECMO lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-MAT755MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187998 |
| Korvaa | 702755 / ALM-702755 / B11384 / OM11384 / PA-A959-AF |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 120Wh |
| Mitat | 163.50 x 131.00 x 61.00mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |