Jaeger lääketieteellisen laitteen Apnoescreen yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Jaeger lääketieteellisen laitteen Apnoescreen yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-JRA524MD
42,95 €
Jaeger lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Apnoescreen
Korvattavat Jaeger lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110129
806524
A0-61
806524
A0-61
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jaeger lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-JRA524MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211983 |
| Korvaa | 110129 / 806524 / A0-61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 127.60 x 52.50 x 25.70mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |