iRay lääketieteellisen laitteen Mars1417V-TSI / Mars1717V-TSI yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
iRay lääketieteellisen laitteen Mars1417V-TSI / Mars1717V-TSI yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-RMS417MD
337,95 €
iRay lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mars1417V-TSI
Mars1717V-TSI
Mars1717V-PSI
Mars1417V
Mars1717V
Mars1417V Flat Panel Detector
Mars1717V Flat Panel Detector
Mars1717V-TSI
Mars1717V-PSI
Mars1417V
Mars1717V
Mars1417V Flat Panel Detector
Mars1717V Flat Panel Detector
Korvattavat iRay lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
BATTERY-KV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu iRay lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-RMS417MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201458 |
| Korvaa | BATTERY-KV |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 46.07Wh |
| Mitat | 210.40 x 116.80 x 7.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |