Invivo lääketieteellisen laitteen 9093 Precess / Expression MRI yhteensopiva akku 5080mAh
calcActive())">
Invivo lääketieteellisen laitteen 9093 Precess / Expression MRI yhteensopiva akku 5080mAh
In stock
- SKU
- CS-INR909MD
315,95 €
Invivo lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9093 Precess
Expression MRI
Expression MRI
Korvattavat Invivo lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
989803169491
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Invivo lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-INR909MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154792 |
| Korvaa | M3964 / 989803169491 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5080mAh / 75.18Wh |
| Mitat | 160.00 x 110.20 x 32.20mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |