INOVA Labs lääketieteellisen laitteen Oxygen Machine yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
INOVA Labs lääketieteellisen laitteen Oxygen Machine yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-INL200MD
76,95 €
INOVA Labs lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Oxygen Machine
Korvattavat INOVA Labs lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
200039-0A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu INOVA Labs lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-INL200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186830 |
| Korvaa | 200039-0A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 112.32Wh |
| Mitat | 103.00 x 67.50 x 47.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |