Innomed lääketieteellisen laitteen CA360B / CA360-B yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Innomed lääketieteellisen laitteen CA360B / CA360-B yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-ICD360MD
162,95 €
Innomed lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CA360B
CA360-B
CA360-B
Korvattavat Innomed lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
R-5702-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Innomed lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-ICD360MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154808 |
| Korvaa | R-5702-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 100.90 x 76.50 x 69.40mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |