IMX lääketieteellisen laitteen Free DOP Probe / Freedrop Foetal Doppler MB413 yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
IMX lääketieteellisen laitteen Free DOP Probe / Freedrop Foetal Doppler MB413 yhteensopiva akku 230mAh
In stock
- SKU
- CS-MVT107MD
22,95 €
IMX lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Free DOP Probe
Freedrop Foetal Doppler MB413
Freedrop Foetal Doppler MB413
Korvattavat IMX lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
AVT1007V
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu IMX lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-MVT107MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161332 |
| Korvaa | AVT1007V |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 1.66Wh |
| Mitat | 41.10 x 26.70 x 25.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |