IMEX lääketieteellisen laitteen Versalab Vascular Doppler / Summit Doppler yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
IMEX lääketieteellisen laitteen Versalab Vascular Doppler / Summit Doppler yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MVT029MD
32,95 €
IMEX lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Versalab Vascular Doppler
Summit Doppler
Nicolet Vascular
Viasys
APM/APM2
Summit Doppler
Nicolet Vascular
Viasys
APM/APM2
Korvattavat IMEX lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
BT0029
BAT0004
BT-U029
B11616
6196
BAT0004
BT-U029
B11616
6196
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu IMEX lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-MVT029MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180579 |
| Korvaa | BT0029 / BAT0004 / BT-U029 / B11616 / 6196 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 86.80 x 50.50 x 16.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |