IMEX lääketieteellisen laitteen Free DOP Probe / DOP CT yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
IMEX lääketieteellisen laitteen Free DOP Probe / DOP CT yhteensopiva akku 230mAh
In stock
- SKU
- CS-MVT100MD
26,95 €
IMEX lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Free DOP Probe
DOP CT
CT Plus Doppler
Free DOP
Dop Ct+
Freedop
421
BT0022
BR0024
DOP-CT Doppler
DOP
DOP CT+ Doppler
DOP CT
CT Plus Doppler
Free DOP
Dop Ct+
Freedop
421
BT0022
BR0024
DOP-CT Doppler
DOP
DOP CT+ Doppler
Korvattavat IMEX lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
BT0024
C631
AVT100100
BT-U024
C631
AVT100100
BT-U024
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu IMEX lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-MVT100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165101 |
| Korvaa | BT0024 / C631 / AVT100100 / BT-U024 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 2.76Wh |
| Mitat | 51.35 x 35.70 x 26.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |