I-Tech lääketieteellisen laitteen T-One 2016 / MAG1000 2018 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
I-Tech lääketieteellisen laitteen T-One 2016 / MAG1000 2018 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-THA100MD
22,95 €
I-Tech lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T-One 2016
MAG1000 2018
T-one COACH
T-ONE MEDI SPORT
T-ONE MEDI PRO
T-ONE REHAB
T-One Energy
Mio Care
Evo II
MAG1000 2018
T-one COACH
T-ONE MEDI SPORT
T-ONE MEDI PRO
T-ONE REHAB
T-One Energy
Mio Care
Evo II
Korvattavat I-Tech lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
220AAH4BMXZ
11205-C
11205-C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu I-Tech lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-THA100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195870 |
| Korvaa | 220AAH4BMXZ / 11205-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 57.10 x 50.00 x 14.30mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |