I-Tech lääketieteellisen laitteen Mio Care / Mio Vein yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
I-Tech lääketieteellisen laitteen Mio Care / Mio Vein yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-THA200MD
19,95 €
I-Tech lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mio Care
Mio Vein
Mio Ionotens
Mio Peristim
I-Tech Physio und Mag 1000 ( 2012-2018 )
Mio Vein
Mio Ionotens
Mio Peristim
I-Tech Physio und Mag 1000 ( 2012-2018 )
Korvattavat I-Tech lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
GPRHC083N120
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu I-Tech lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-THA200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196891 |
| Korvaa | GPRHC083N120 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 45.20 x 41.20 x 10.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |