Huntleigh lääketieteellisen laitteen SC750 monitor yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Huntleigh lääketieteellisen laitteen SC750 monitor yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-HSC750MD
67,95 €
Huntleigh lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SC750 monitor
Korvattavat Huntleigh lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110786
55483
88890097
EE090232
55483
88890097
EE090232
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huntleigh lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-HSC750MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212218 |
| Korvaa | 110786 / 55483 / 88890097 / EE090232 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 54Wh |
| Mitat | 91.40 x 69.50 x 37.10mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |