HUAXI HX-903A akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HUAXI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
HX-903A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HUAXI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-HAX903MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149507 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 33.3Wh |
| Mitat | 66.20 x 50.00 x 23.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |