Honda lääketieteellisen laitteen HS-101V / HS-102V yhteensopiva akku 1850mAh
calcActive())">
Honda lääketieteellisen laitteen HS-101V / HS-102V yhteensopiva akku 1850mAh
In stock
- SKU
- CS-HNS101MD
52,95 €
Honda lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HS-101V
HS-102V
HS-102V
Korvattavat Honda lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
HBP-101V
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honda lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-HNS101MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170136 |
| Korvaa | HBP-101V |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 27.38Wh |
| Mitat | 91.74 x 39.90 x 33.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |