Hitachi hygienialaitteiden CM-N3000 / CM-N4000 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Hitachi hygienialaitteiden CM-N3000 / CM-N4000 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-HCM500SL
20,95 €
Hitachi hygienialaitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CM-N3000
CM-N4000
CM-N4800
Hada Crie
Hada Crie CM-N5000
CM-N4000
CM-N4800
Hada Crie
Hada Crie CM-N5000
Korvattavat Hitachi hygienialaitteiden alkuperäisakut
UF18500F-TU-C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hitachi hygienialaitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HCM500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171041 |
| Korvaa | UF18500F-TU-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 49.90 x 20.50 x 18.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |