HillRom lääketieteellisen laitteen Liko Leve Malade Viking yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
HillRom lääketieteellisen laitteen Liko Leve Malade Viking yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-HRM107MD
66,95 €
HillRom lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Liko Leve Malade Viking
Korvattavat HillRom lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2006107
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HillRom lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-HRM107MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173434 |
| Korvaa | BAL20001-02 / 2006107 / CSA07033 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 60Wh |
| Mitat | 176.00 x 51.80 x 31.75mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |