Hill-Rom lääketieteellisen laitteen Active Care DTV yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Hill-Rom lääketieteellisen laitteen Active Care DTV yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HLA503MD
26,95 €
Hill-Rom lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Active Care DTV
Korvattavat Hill-Rom lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
503-A-0001-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hill-Rom lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-HLA503MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211167 |
| Korvaa | 503-A-0001-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 98.80 x 26.80 x 26.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |