Heska lääketieteellisen laitteen IV Pump 2.2 Veterinary / Veterinary IV 2.2 Infusion Pump yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Heska lääketieteellisen laitteen IV Pump 2.2 Veterinary / Veterinary IV 2.2 Infusion Pump yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-HKV220MD
25,95 €
Heska lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IV Pump 2.2 Veterinary
Veterinary IV 2.2 Infusion Pump
Veterinary IV 2.2 Infusion Pump
Korvattavat Heska lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
400-940
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Heska lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-HKV220MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209942 |
| Korvaa | 400-940 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 70.30 x 50.80 x 28.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |