Hellige lääketieteellisen laitteen SCB2 Defibrillator yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Hellige lääketieteellisen laitteen SCB2 Defibrillator yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-HCB210MD
53,95 €
Hellige lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SCB2 Defibrillator
Korvattavat Hellige lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110035
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hellige lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-HCB210MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163251 |
| Korvaa | 110035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 88.70 x 68.00 x 45.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |