Heine lääketieteellisen laitteen Old S2Z handles yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
Heine lääketieteellisen laitteen Old S2Z handles yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-HNM333MD
38,95 €
Heine lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Old S2Z handles
Korvattavat Heine lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
X-001.99.333
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Heine lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-HNM333MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172970 |
| Korvaa | X-001.99.333 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 51.40 x 27.40 x 26.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |