H-Wave lääketieteellisen laitteen Muscle Stimulator P4T-4 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
H-Wave lääketieteellisen laitteen Muscle Stimulator P4T-4 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-HWV410MD
38,95 €
H-Wave lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Muscle Stimulator P4T-4
Korvattavat H-Wave lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B11677
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu H-Wave lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-HWV410MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214786 |
| Korvaa | B11677 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 113.00 x 77.00 x 14.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |