H-Wave lääketieteellisen laitteen H4 / OTC yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
H-Wave lääketieteellisen laitteen H4 / OTC yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HWV400MD
30,95 €
H-Wave lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H4
OTC
OTC
Korvattavat H-Wave lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
OSA476
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu H-Wave lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-HWV400MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211105 |
| Korvaa | OSA476 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 84.80 x 50.30 x 14.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |