Guldmann lääketieteellisen laitteen GH3 Ceiling Lift / GH3+ Ceiling Lift yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Guldmann lääketieteellisen laitteen GH3 Ceiling Lift / GH3+ Ceiling Lift yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-GDH300MD
108,95 €
Guldmann lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GH3 Ceiling Lift
GH3+ Ceiling Lift
GH3+ Ceiling Lift
Korvattavat Guldmann lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110765
550182
B11908
550182
B11908
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Guldmann lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-GDH300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215318 |
| Korvaa | 110765 / 550182 / B11908 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Mitat | 177.00 x 112.50 x 23.10mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |