Globus lääketieteellisen laitteen Genesy 300 / Genesy 500 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Globus lääketieteellisen laitteen Genesy 300 / Genesy 500 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-GNS500MD
25,95 €
Globus lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Genesy 300
Genesy 500
Genesy 600
Genesy 1000
Genesy 1200
Genesy 1500
Magnum XL Pro
C 4CH
500 aktivieren
700 aktivieren
3000 aktivieren
Genesy 500
Genesy 600
Genesy 1000
Genesy 1200
Genesy 1500
Magnum XL Pro
C 4CH
500 aktivieren
700 aktivieren
3000 aktivieren
Korvattavat Globus lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
PBT MH0089
G0699
G0699
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Globus lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-GNS500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197164 |
| Korvaa | PBT MH0089 / G0699 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 71.30 x 63.60 x 16.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |