Getinge lääketieteellisen laitteen OP Table1160 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Getinge lääketieteellisen laitteen OP Table1160 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-GTP116MD
35,95 €
Getinge lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
OP Table1160
Korvattavat Getinge lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
0000022019
2270503
2270503
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Getinge lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-GTP116MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213741 |
| Korvaa | 0000022019 / 2270503 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 54.00 x 34.00 x 11.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |