GE MAC 3500, MAC 5000, MAC 5500 akku 3500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE lääketieteellisten laitteiden kanssa:
MAC 3500
MAC 5000
MAC 5500
MAC 5500 HD
MAC Pac
MAC Stress
MAC 5000
MAC 5500
MAC 5500 HD
MAC Pac
MAC Stress
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
6905-R
900770-001
AS30200
MED0118
MED3500
MQMC5000
OM0033
900770-001
AS30200
MED0118
MED3500
MQMC5000
OM0033
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-GMC500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136217 |
| Korvaa | 900770-001 / MED3500 / MED0118 / AS30200 / OM0033 / 6905-R / MQMC5000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 63Wh |
| Mitat | 212.76 x 61.12 x 48.36mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |