GE Mac 12, Mac 15, Mac12 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE laitteiden kanssa:
Mac 12
Mac 15
Mac12
Mac 15
Mac12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE laitteiden alkuperäisakut:
401086-002D
BATT/110330
BATT/110330
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMC120MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110323 |
| Mitat | 52.80 x 28.50 x 17.20mm |
| Korvaa | 401086-002 / B11129 / 5653 / B10068 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 3.96Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |