GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-MPM700MX
88,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
0146-00-0069
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-MPM700MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157465 |
| Korvaa | 0146-00-0069 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 75.48Wh |
| Mitat | 181.30 x 61.30 x 23.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |