GE lääketieteellisen laitteen Ultraschall Logiq S7 Expert / Polaris Maru yhteensopiva akku 10200mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Ultraschall Logiq S7 Expert / Polaris Maru yhteensopiva akku 10200mAh
In stock
- SKU
- CS-GES700MX
120,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ultraschall Logiq S7 Expert
Polaris Maru
Logiq S8 Polaris
Ultraschall Logiq S8 Expert
Ultraschall Logiq P7
Ultraschall Logiq P9
Volusion S8
Polaris Maru
Logiq S8 Polaris
Ultraschall Logiq S8 Expert
Ultraschall Logiq P7
Ultraschall Logiq P9
Volusion S8
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
5450061-2
480304-2
M2843
U80304-2
480304-2
M2843
U80304-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GES700MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180630 |
| Korvaa | 480304-2 / 5450061-2 / M2843 / U80304-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 146.88Wh |
| Mitat | 173.60 x 123.50 x 22.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |