GE lääketieteellisen laitteen Portable Ultrasound Machine / Vscan Access yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Portable Ultrasound Machine / Vscan Access yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-GMU549MD
146,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Portable Ultrasound Machine
Vscan Access
Vscan Access
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
5498471
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMU549MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201977 |
| Korvaa | 5498471 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 91.30 x 45.70 x 22.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |