GE lääketieteellisen laitteen Mini Telemetry Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Mini Telemetry Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-GMT204MD
33,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mini Telemetry Transmitter
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2041703-001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMT204MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175964 |
| Korvaa | 2041703-001 / 2048469-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 67.00 x 37.00 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |