GE lääketieteellisen laitteen Mack Link yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Mack Link yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-GML170MD
34,95 €
28,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mack Link
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2076585-002
SKU17080022WA
2077568-001 Rev F
2052-0042
SKU17080022WA
2077568-001 Rev F
2052-0042
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GML170MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201946 |
| Korvaa | 2076585-002 / SKU17080022WA / 2077568-001 Rev F / 2052-0042 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 65.90 x 21.00 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |