GE lääketieteellisen laitteen Mac 8 Monitor / MAC PC8 Monitor yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Mac 8 Monitor / MAC PC8 Monitor yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-MRP800MD
142,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mac 8 Monitor
MAC PC8 Monitor
Mac Stress Monitor
Max Personal Monitor
MAC PC8 Monitor
Mac Stress Monitor
Max Personal Monitor
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
EE170242
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-MRP800MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 19,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163275 |
| Korvaa | EE170242 / 120162 / BATT/110162 / 410313-002 / 410313-010 / B10889 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 153.6Wh |
| Mitat | 241.80 x 68.60 x 68.60mm |
| Jännite | 19,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |