GE lääketieteellisen laitteen Logiq Book XP / Logiq Book SH-250 yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Logiq Book XP / Logiq Book SH-250 yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-GMH250MD
209,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Logiq Book XP
Logiq Book SH-250
Logiq Book XP MS Solar 8000M
XV Advantx LCA
UL Logiq Book XP
UL Vivid E9 Expert
UL Logiq 100 Pro
UL Logiq Works
UL Vivid I
XR OEC MT Table aUL Venue 40
Logiq Book
Logiq Book SH-250
Logiq Book XP MS Solar 8000M
XV Advantx LCA
UL Logiq Book XP
UL Vivid E9 Expert
UL Logiq 100 Pro
UL Logiq Works
UL Vivid I
XR OEC MT Table aUL Venue 40
Logiq Book
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
SH-250
H41412LF
SE304123
2325369
2325369-2
2325369-3
2325369-4
2325369-5
2325369-6
2325369-7
2325369-8
Z99842BA
2325369-8-P
2325369-5-P
SH-250 (BP-LC200/42-XXX)
H41412LF
SE304123
2325369
2325369-2
2325369-3
2325369-4
2325369-5
2325369-6
2325369-7
2325369-8
Z99842BA
2325369-8-P
2325369-5-P
SH-250 (BP-LC200/42-XXX)
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMH250MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201960 |
| Korvaa | SH-250 / H41412LF / SE304123 / 2325369 / 2325369-2 / 2325369-3 / 2325369-4 / 2325369-5 / 2325369-6 / 2325369-7 / 2325369-8 / Z99842BA / 2325369-8-P / 2325369-5-P / SH-250 (BP-LC200/42-XXX) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 68.08Wh |
| Mitat | 154.00 x 85.50 x 21.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |